ما با ولایتیم
 
قالب وبلاگ
آخرين مطالب
لینک دوستان
منتظر نظرات شماييم
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ ﴿1﴾ الْحَمْدُ للّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ ﴿2﴾ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِ ﴿3﴾ مَالِكِ يَوْمِ الدِّينِ ﴿4﴾ إِيَّاكَ نَعْبُدُ وإِيَّاكَ نَسْتَعِينُ ﴿5﴾ اهدِنَا الصِّرَاطَ المُستَقِيمَ ﴿6﴾ صِرَاطَ الَّذِينَ أَنعَمتَ عَلَيهِمْ غَيرِ المَغضُوبِ عَلَيهِمْ وَلاَ الضَّالِّينَ
 

به دنبال اجرا نشدن ماده 38 (190)
احتمال تجمع "آزادگان" در مقابل ستاد کل نیروهای مسلح
 
 
هفته گذشته خبری با موضوع لغو تجمع آزادگان در مقابل ستاد کل نیروهای مسلح بر روی خروجی رسانه ها قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری شهدای ایران؛ هفته گذشته خبری با موضوع لغو تجمع آزادگان در مقابل ستاد کل نیروهای مسلح بر روی خروجی رسانه ها قرار گرفت.

بنابراین گزارش آزادگان که به دلیل اجرایی نشدن ماده 38 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران یا همان اصلاح شده ماده 190 با موضوع پرداخت حقوق آزادگان بسیجی و سرباز بعد از اعتراض های مکرر به ادارات ایثارگران سپاه تصمیم گرفتند تا با حضور و گردهمایی در مقابل ستاد کل نیروهای مسلح اعتراض خود را نسبت به عدم اجرای ماده 38 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران اعلام دارند.

تجمعی که یک روز قبل از برگزاری با خبر جلسه مشترک نمایندگان ازادگان و پرسنل ستاد کل جهت رفع مشکل لغو شد و آزادگان اعلام کردند که قول مساعد رفع مشکل را گرفته اند.

بعد از آن کمیسیون اصل نود مجلس نیز با دعوت از نماینده وزارت دفاع خواستار اجرای قانون در خصوص آزادگان بسیجی و سرباز شد.

حال بعد از گذشت یک هفته آزادگان با ارسال پیام هایی اعلام کرده اند که همکاری لارم از سوی مسئولان ستاد کل انجام نشده و آزادگان در صورتی که تا پایان هفته مشکلشان حل نشود 17 اسفند تجمع خود را برگزار خواهند کرد.

باید منتظر ماند که بعد از پیگیری و تذکرات چند باره مجلس شورای اسلامی نسبت به اجرای مفاد ماده 38 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران دستگاه های اجرایی مرتبط با ستاد کل به وظایف قانونی خود رسیدگی خواهند کرد یا خیر؟


موضوعات مرتبط: خاطره و یاد یاران، ماده 13 و 190، دانستنی ها، مناسبت، جانبازان، آزادگان
[ پنجشنبه ۱۴ اسفند۱۳۹۳ ] [ ۱۲:۱۸ بعد از ظهر ] [ مدیر وبلاگ ]
 

با مصوبه مجلس شورای اسلامی:

دولت مکلف به پرداخت حقوق جانبازان بدون درآمد شد

 

نمایندگان در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 12 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی، در جریان بررسی بخش هزینه ای لایحه بودجه 1394، با تبصره الحاقی 12 این لایحه موافقت کردند

به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری شهدای ایران؛  نمایندگان مجلس شورای اسلامی دولت را مکلف کردند از محل اعتبارات بنیاد شهید و امور ایثارگران به جانبازان و آزادگان غیرحالت اشتغال معسر فاقد درآمد که براساس قوانین نیروهای مسلح مشمول دریافت حقوق وظیفه نمی‌باشند کمک معیشت ماهانه پرداخت کند.

 نمایندگان در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 12 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی، در جریان بررسی بخش هزینه ای لایحه بودجه 1394، با تبصره الحاقی 12 این لایحه موافقت کردند.

در تبصره الحاقی 12 آمده است: دولت مکلف است از محل اعتبارات بنیاد شهید و امور ایثارگران به جانبازان و آزادگان غیرحالت اشتغال معسر فاقد درآمد که براساس قوانین نیروهای مسلح مشمول دریافت حقوق وظیفه نمی‌باشند تا زمانی که فاقد شغل و درآمد باشند، ماهانه کمک معیشت معادل حداقل حقوق کارکنان دولت پرداخت کند.


موضوعات مرتبط: ماده 13 و 190، دانستنی ها، مناسبت، جانبازان، آزادگان
[ سه شنبه ۱۲ اسفند۱۳۹۳ ] [ ۱۲:۵۱ بعد از ظهر ] [ مدیر وبلاگ ]
 

آماده باش کامل

جانبازان بسیجی و سرباز سپاه برای پیگیری حضوری در هفنه آینده 

برادران عزیز جانبازبسیجی و سرباز سپاه کشور

نامه ذیل حاصل تصمیمات بیش از دو ساعت جلسه مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح کشور من جمله امیر سرتیپ دکتر محمد حسن باقری معاون نیروی انسانی ستاد کل و سردار اسحاقی مسئول بودجه ستادکل و سردار سرتیپ دوم پاسدار ناصر سعیدی مدیر امور ایثارگران ستادکل و سردار ابوالقاسم شریفی مسئول امور ایثارگران سپاه برای جلوگیری از مراجعه حضوری جمعیت چند هزار نفره جانبازان آزاده بسیجی و سرباز سپاه به ستادکل بود که متاسفانه اینبار هم سرلشگر پاسدار محمد باقری از امضای آن خودداری میکند .

معلوم شد که این امرای بزرگوار نه تنها به قانون ، بلکه حتی به مصوبات و قول و قرار های خودشان نیز توجه و اعتنائی نمی کنند.

علیهذا تصمیم بر این شده که چنانچه آقایان به قول ها و مصوبات خودشان احترام نگذاشته و این نامه را تا آخر وقت اداری فردا امضاء نکنند ، زمان مراجعه حضوری یکجای جانبازان آزاده بسیجی و سرباز سپاه جهت پیگیری علل عدم تمکین مسئولان ستادکل به قانون و عدم اجرای ماده 190 (تبصره 2 ماده 38 و تبصره ذیل ماده 39 قانون جامع ایثارگران) در داخل محوطه و دفاتر اداری ستاد کل اعلام شود. 

همچنین برادران جانباز ارتشی مان نیز اعلام کرده اند که حاضرند در زمان مقرر ما ، آنها نیز برای پیگیری حضوری معوقات حقوق جانبازی خود به داخل ستادکل مراجعه نمایند.

به احتمال قوی نماز جماعت ظهروعصر یکشنبه آینده با شکوهترین و پر نمازگزارترین نماز جماعت طول تاریخ ستادکل نیروهای مسلح باشد.

نقل از شاخه انار


موضوعات مرتبط: ماده 13 و 190، دانستنی ها، مناسبت، جانبازان، آزادگان
[ دوشنبه ۱۱ اسفند۱۳۹۳ ] [ ۱۷:۵۶ بعد از ظهر ] [ مدیر وبلاگ ]
 

خبر فوری :

 

شاخه انار خبر داد

گردهمایی و مراسم نماز جماعت فردا در محوطه ستادکل

فعلا تا اطلاع ثانوی لغو شد 

 

 

توضیح اینکه سرلشگر پاسدار محمد باقری رئیس محترم ارکان و امور مشترک نیروهای مسلح و شخص دیگری است که با امیر باقری معروف کاملاً متفاوت است.

مانع و مخالف اصلی اجرای مواد 38 و 39 قانون جامع حمایت از ایثارگران ، امیر سرتیپ دکتر محمد حسن باقری معاون نیروی انسانی ستاد کل و سردار سرتیپ دوم پاسدار ناصر سعیدی هستند که متاسفانه همچنان (برخی مراجع) به بهانه وجود ابهام بر عدم تمکین به قانون اصرار دارند.

لذا ما حتی به احترام پیش نویس این تصمیم ، فعلا و تا اطلاع ثانوی منتظر نحوه برخورد مسئولان مرتبط با این تبعیض و ظلم ناروا و اجرای قانون مشارالیه می مانیم و در صورت ادامه عدم تمکین به قانون ، انشاالله نماز ظهر و عصر خود را با جماعت چند هزار نفری در نمازخانه و محوطه ستادکل نیروهای مسلح برگزار خواهیم نمود. 


موضوعات مرتبط: ماده 13 و 190، دانستنی ها، مناسبت، جانبازان، آزادگان
[ شنبه ۹ اسفند۱۳۹۳ ] [ ۱۸:۱۷ بعد از ظهر ] [ مدیر وبلاگ ]
 

آمادگی آزادگان جانباز بسیجی و سرباز سپاه کشور

  در همایشی بزرگ وپرشور سراسری

 

در اعتراض به خودکامگی و رفع تبعیض و نابرابری و قانون گریزی مسئولان ستاد کل  روز یکشنبه هفته آینده ( 93/12/10 ) مقابل ستاد کل نیروهای مسلح کشور واقع در تهران - خیان شریعتی - تقاطع شهید بهشتی - چهارراه قصر در همایشی بزرگ و پرشور آزادگان جانباز بسیجی و سرباز سپاه سراسر کشور حضورخواهند یافت .

 


موضوعات مرتبط: ماده 13 و 190، دانستنی ها، مناسبت، جانبازان، آزادگان
[ جمعه ۸ اسفند۱۳۹۳ ] [ ۰:۶ قبل از ظهر ] [ مدیر وبلاگ ]

آخرین خبر از عدم تمکین مدیر عامل ساتا

به قانون و دستورالعملها به نقل از شاخه اناز

 


موضوعات مرتبط: ماده 13 و 190، دانستنی ها، مناسبت، جانبازان، آزادگان
[ پنجشنبه ۳۰ بهمن۱۳۹۳ ] [ ۱۹:۱۵ بعد از ظهر ] [ مدیر وبلاگ ]
 

جهت اطلاع و پیگیری مشمولین از طریق نمایندگان مجلس:

اگر جداول بودجه 94 فوراً اصلاح نشود سال آینده

ماده 190 قابل اجرا نخواهد بود

 

 

 

با صلوات بر محمد وآل محمد وبا احترام باطلاع میرساند

 

به منظور رفع تبعیض بین جانبازان وآزادگان بسیجی و سربازسپاه با سایر نیروهای مسلح ماده 190 قانون ومقررات استحدامی سپاه توسط مجلس شورای اسلامی اصلاح گردی دودربودجه سال 93 کشور مبلغ 1600میلیارد ریال اعتبار در جدول شماره 18 موضوع بند ج تبصره 3 ماده واحده مصوب گردید که متاسفانه علیرغم پیگیریهای سپاه وتعدادی از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی ، رقمی بابت این تبصره درسال 93 واگذار نگردید.

 

دولت در لایحه بودجه سال 94 کل کشور مجددا این اعتبار را در جدول شماره 18 یشنهاد داده که قطعا قابل وصول نمی باشد لذا جهت اجرای قانون یاد شده درخواست میگردد نسبت به اصلاح ردیف فوق وحذف از جدول شماره 18 وانتقال درذیل بودجه وزارت دفاع ( سازمان تامین اجتماعی نیرو های مسلح ) ردیف 111130 بابت پرداخت حقوق جانبازان بسیجی وسرباز اصلاح ماده 190 قانون استخدامی سپاه مساعدت واقدام فرمائید.

 

سرتیپ دوم پاسدار احمد کریمی

 

معاون نیروی انسانی سپاه  

 

 


موضوعات مرتبط: ماده 13 و 190، دانستنی ها، مناسبت، جانبازان، آزادگان
[ سه شنبه ۲۱ بهمن۱۳۹۳ ] [ ۱۳:۲ بعد از ظهر ] [ مدیر وبلاگ ]

برگرفته از بخش نظرات ،ارسالی توسط دوست عزیز

آقای غلامحسین داوود بنا

درتوضیح لازم به ذکر است  درج رقم حقوق ماهیانه طبعا  ریال باید بوده باشد ولی اشتباها یک صفر آن درج نشده است .

خواهشمند است با ماشین حساب اعداد را بار دیگر باهم ضرب کنید که این شبه حتما برطرف خواهد شد و ممکن است اشتباه تایپی بوده  وحاصل جمع این اعداد اشتباه تایپی را تایید خواهد کرد.

ازحسن ودقت نظر شما سپاسگزاریم

117* 14/500/000*12=20/358/000/000


موضوعات مرتبط: ماده 13 و 190، دانستنی ها، جانبازان، آزادگان، عکس
[ سه شنبه ۱۴ بهمن۱۳۹۳ ] [ ۱۲:۲۷ بعد از ظهر ] [ مدیر وبلاگ ]
 

درخواست تامین اعتبار ماده 190 برای

آزادگان بسیجی و سرباز سپاه + سند

 

میانگین حقوق یک میلیون 450 هزار تومانو عیدی 600 هزار تومان در نظر گرفته شد

مسئولین محترم لطفاحکم آزادگان اردبیل را اجرایی کنید آزادگان سراسر کشور خوشحالندکه بعنوان پایلوت اجرایی شود.

منبع وبلاگ اسیر 6155


موضوعات مرتبط: اخبار روز ایران و جهان، ماده 13 و 190، دانستنی ها، جانبازان، آزادگان، عکس
[ دوشنبه ۱۳ بهمن۱۳۹۳ ] [ ۱۷:۳۸ بعد از ظهر ] [ مدیر وبلاگ ]
 

 ماده 190 ، انشااله که  خبر خوبی باشد

دکتر اردکانی خبر داد


موضوعات مرتبط: ماده 13 و 190، دانستنی ها، جانبازان، آزادگان
[ پنجشنبه ۹ بهمن۱۳۹۳ ] [ ۱۳:۵۹ بعد از ظهر ] [ مدیر وبلاگ ]
 

پرداخت بدهی ایثارگران از سهام نیروگاه دماوند؟

شهیدنیوز: دولت گذشته در ازای معوقات خود به ایثارگران، سهام نیروگاه دماوند و 17 درصد از هلدینگ خلیج فارس را در اختیار بنیاد شهید گذاشته بود تا بنیاد شهید بدهی‌های خود را به ایثارگران بپردازد.اکنون با این اتفاق این سوال پیش می آید که آیا تبدیل سهام به پول و انتقال آن به ایثارگران از نظر قانونی کار درستی بوده است؟

رئیس بنیاد شهید گفت:دولت قبل در ازای بدهی به ما سهام نیروگاه و امکاناتی داده بود که ما دل را به دریا زدیم و آن را فروختیم و از پول آن بدهی را تسویه کردیم.

سید محمد علی شهیدی رئیس بنیاد شهید کشور در گفتگو با  دانا در خصوص بدهی 1700 میلیاردی بنیاد شهید به ایثارگران و واگذاری سهام نیروگاه دماوند و درصدی از هلدینگ خلیج فارس به جای این بدهی به ایثارگران اظهار داشت: این بدهی بسیار بیشتر از این رقم بود، ولی کسی آن رقم را قبول نکرده بود.
 
وی افزود: در این میان در دوران قبل از ورود من به بنیاد شهید نامه‌ای به ایثارگران نوشته شد که آیا تمایلی به داشتن این سهام به جای بدهی خود دارید که آنها اعلام کردند که ما نیازی به سهام نداریم و پول خود را می خواهیم.
 
رئیس بنیاد شهید کشور در خصوص تسویه این میزان بدهی از سوی بنیاد شهید گفت: خداوند کمک کرد و این بدهی تسویه شد؛ از بودجه دولت این بدهی تسویه نشد و دولت قبل در ازای این بدهی به ما سهام نیروگاه و امکاناتی داده بود که ما دل را به دریا زدیم و آن را فروختیم و از پول آن بدهی را تسویه کردیم.
 
چندی پیش حجت الاسلام شهیدی گفته بود که 9 سال پیش 3 هزار و 500 میلیارد تومان به ایثارگران بدهکار بودیم که با پرداخت‌های صورت گرفته در مقاطع مختلف از سال گذشته، در حال حاضر 1700 میلیارد تومان از معوقات این قشر باقی مانده است.
 
این در حالی است که دولت گذشته در ازای معوقات خود به ایثارگران، سهام نیروگاه دماوند و 17 درصد از هلدینگ خلیج فارس را در اختیار بنیاد شهید گذاشته بود تا بنیاد شهید بدهی‌های خود را به ایثارگران بپردازد.
اکنون با این اتفاق این سوال پیش می آید که آیا تبدیل سهام به پول و انتقال آن به ایثارگران از نظر قانونی کار درستی بوده است؟
 
البته شنیده‌ها حاکی از آن است که بسیاری از ایثارگران از این موضوع بی اطلاع بوده و تمایلی برای دریافت سهام از سوی بنیاد شهید نداشته اند.
 
این در حالی است که قطعاً قیمت این سهام از سال واگذاری از سوی دولت تا زمان فروش آنها قطعاً تغییراتی داشته است و این در حالی است که به ایثارگران تنها طلب آنها داده شده و میزان تغییرات نرخ این سهام بر طلب آنها اعمال نشده است.
.................................................................................................
مدیر وبلاگ :
 
باز نشر یک پست قدیمی که به تاریخ 93/8/3 درج شده بود
 
 درخصوص معوقات آزادگان که اول مهر ماه سال جاری پرداخت گردید لازم به ذکر و باید به عرض برسانم زمانی که دادن سهام همین نیروگاه دماوند جای معوقات آزادگان پیشنهاد شده بود ما خودمان ازطریق همین وبلاگها شروع به جوسازی کردیم که اهای ایهاالناس بیایید که یک نیروگاه ورشکسته را میخواهند به جای پول نقد قالب کنند .تازه تعدادی هم ادعا کردند که روی این شرکت تحقیق وتفحص کردند این نیروگاه ورشکسته وزیان ده میباشد و فلان و فلان . و حدود یک ماه روی همین موضوع مانور دادند که فقط پول نقدمیخواهیم وبس ، ما سهام نمیخواهیم .

و مسئولین عزیز هم موقعیت را مغتنم شمردند نه پول نقد دادند نه سهام ،گذاشتند تا همین نیروگاه باصطلاح ورشکسته وقتی سه برابر شد همان معوقات و همان مبلغ ثابت را با هزار منت و ترفند و اعلان از رسانه ها و کلی صغرا وکبری چیدن اول مهر دادن تازه ازایشان تشکر هم نمودیم .

ازماست که بر ماست


موضوعات مرتبط: ماده 13 و 190، دانستنی ها، پند و اندرز، جانبازان، آزادگان، شهدا
[ یکشنبه ۱۶ آذر۱۳۹۳ ] [ ۲۲:۴۳ بعد از ظهر ] [ مدیر وبلاگ ]

 نشست سه جانبه(انجمن؛مؤسسه و خودکفایی)

 

این نشست به منظور اجرائی شدن یکی از مصوبات اولین همایش انجمن وب نویسان آزاده برگزار می گردد. جلسه سه جانبه نمایندگان انجمن وب نویسان آزاده با شرکت خودکفائی آزادگان و مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان در روز پنجشنبه سیزدهم آذر ماه 1393 برگزار می شود.در  نشست روز پنجشنبه حداکثر 10 نفر از وب نویسان به نمایندگی از «انجمن وب نویسان آزاده» پیرامون مهمترین مسائل آزادگان با مدیران خودکفائی و مؤسسه به بحث و تبادل نظر می پردازند.

مهمترین محورهای این نشست یکروزه،پیگیری مطالبات آزادگان،شفاف سازی اموال،نقد عملکرد مدیران،بررسی راهکارهای اجرائی تسریع در فرآیند سهام آزادگان در بورس و رفع ابهامات موجود می باشد.

موضوعات مرتبط: ماده 13 و 190، دانستنی ها، جانبازان، آزادگان
[ چهارشنبه ۵ آذر۱۳۹۳ ] [ ۲۲:۴۲ بعد از ظهر ] [ مدیر وبلاگ ]

 ماده ۳۸ و ۳۹ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران

و ماده ۱۹۰ قانون استخدامی سپاه اجرایی شد

 

با تلاش و پیگیری عزیزان آزاده ومجمع آزادگان وایثارگران ایران اسلامی و ارسال مکتوبات و اعتراض و شکایت از طریق کمسیون اصل ۹۰ مجلس و دیوان عدالت اداری ؛ به لطف خدادر هفته بسیج طی نامه شماره ۵۴۲۴۲ مورخ ۰۴ / ۰۹ / ۱۳۹۳ مجلس جمهوری اسلامی ایران تعیین تکلیف نمود و به دنبال آن تعدادی از نمایندگان مردم از سردار طلایی نیک درخواست اجرایی کردن مواد مذکور را نمودند که در این خصوص هیچگونه شبهه ای وجود ندارد و سپاه و دیگر ارگان های مربوطه مکلف به اجرا نمودن هرچه سریعتر قانون می باشند و لذا می طلبد که تمامی عزیزان بسیجی سربازان سپاه ، جهادگران داوطلب و نیروهای مردمی هرچه سریعتر جهت تکمیل نمودن مدارک خود به ارگان های مربوطه مراجعه نمایند .

در زیر می توانید فایل pdf  نامه های مربوطه را مشاهده نمایید .

لطفا بر روی مجمع آزادگان ایران کلیک نمایید .

 منبع سایت آزادگان


موضوعات مرتبط: ماده 13 و 190، دانستنی ها، مناسبت، جانبازان، آزادگان، تبریک
[ سه شنبه ۴ آذر۱۳۹۳ ] [ ۲۲:۲۸ بعد از ظهر ] [ مدیر وبلاگ ]
 

چندسئوال اساسی درباره پرداخت معوقات ایثارگران

یوسف مجتهد -  چند سوال برای تنویر افکار عمومی که لازم است مسئولین به آن پاسخ دهند:

1- چرا موسسه مالی و اعتباری کوثر مسئول پرداخت مطالبات خانواده شهدا شده است ؟

2- بانک دی چرا از منافع پرداخت این مطالبات چشم پوشی کرده است ؟

3- چرا حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح تا امروز پرداخت نشده است ؟

4- آیا رابطه ای بین عدم پرداخت حقوق بازنشسگان نیروهای مسلح و پرداخت مطالبات خانواده شهدا از طریق موسسه مالی و اعتباری کوثر که به   نوعی وابسته به نیروهای مسلح است وجود دارد؟

5- تکلیف سهام نیروگاه دماوند و زاگرس که ارزش سهام آن حدود سه برابر شده و مقرر بود به عنوان مطالبات ایثارگران به آنان واگذار شود چه شد؟ چرا به آنان واگذار نشده است ؟

آیا این نیروگاه به فروش رسیده است ؟

به چه کسانی ؟

به چه قیمتی ؟

چرا ارزش افزوده سهام نیروگاه که متعلق به ایثارگران است به آنان داده نشده است و مطالبات آنان به نرخی که در ابتدا سهام تقویم شده است  پرداخت شده است؟ مبلغ ارزش افزوده به جیب چه کسانی رفته یا خواهد رفت ؟

آیا صحت دارد که نیروگاه به کنسرسیومی از سازمالن بازنشستگی نیروهای مسلح ، بنیاد تعاون سپاه ، سازمان اقتصادی کوثر و بانک دی با همان نرخ اولیه سهام فروخته شده است ؟‌

6- آیا این سخن آقای قاضی پور نماینده محترم مجلس که گفته است: (وزارت نیرو) برای آنکه شرکت‌های زیرمجموعه خود را به خصوصی‌ سازی ندهند به یک وکیل ۳۲ میلیارد دادند تا اجازه ندهد این شرکت‌ ها خصوصی شوند؛ حال باید پرسید، آیا رابطه ای بین این موضوع و عدم واگذاری سهام نیروگاه دماوند به ایثارگران وجود دارد؟

منبع فاش نیوز

جوابیه مدیر وبلاگ به یکی از سوالات شما اقای مجتهد عزیز

هرچند سوالات شما بجا وبحق است ولی در مورد معوقات آزادگان که اول مهر پرداخت گردید لازم به ذکر و باید به عرض برسانم زمانی که دادن سهام همین نیروگاه دماوند جای معوقات آزادگان پیشنهاد شده بود ما خودمان ازطریق همین وبلاگها شروع به جوسازی کردیم که اهای ایهاالناس بیایید که یک نیروگاه ورشکسته را میخواهند به جای پول نقد قالب کنند .تازه تعدادی هم ادعا کردند که روی این شرکت تحقیق وتفحص کردند این نیروگاه ورشکسته وزیان ده میباشد و فلان و فلان . و حدود یک ماه روی همین موضوع مانور دادند که فقط پول نقدمیخواهیم وبس ، ما سهام نمیخواهیم .

و مسئولین عزیز هم موقعیت را مغتنم شمردند نه پول نقد دادند نه سهام ،گذاشتند تا همین نیروگاه باصطلاح ورشکسته وقتی سه برابر شد همان معوقات و مبلغ ثابت را با هزار منت و ترفند و اعلان از رسانه ها و کلی صغرا وکبری چیدن اول مهر دادن تازه ازایشان تشکر هم نمودیم .

اقای مجتهد عزیز ازماست که بر ماست

بگذریم فقط امیدوارم بااگاهی وهوشیاری آزادگان عزیز بلایی که درمورد ماده سیزده سر خودمان اوردیم در رابطه با شرکت مینو نیاوریم.


موضوعات مرتبط: اخبار روز ایران و جهان، ماده 13 و 190، دانستنی ها، آزادگان
[ شنبه ۳ آبان۱۳۹۳ ] [ ۲۳:۲۲ بعد از ظهر ] [ مدیر وبلاگ ]
 

نشست دوستانه تعدادی از آزادگان با سردارشریفی

طی تماس تلفنی با آقای فرخ سهراب دبیر جمعیت آزادگان  دفاع مقدس در خصوص برگزاری جلسه با جناب سردار شریفی در مورد ماده 190 جویا شدم که ایشان گفتند ، امروز یکشنبه مورخ 93/7/27 باشرکت قریب به  40 نفر از آزادگان بسیجی ؛ سرباز سپاه در نشستی دوستانه و صمیمی با سردار شریفی مسئول ایثارگران ستاد کل سپاه برگزار شد.

همچنین اظهار کردند که دراین نشست بعد از کلی گفتگو ، مباحث مفیدی در مورد ماده 190 وموارد مربوط به آن انجام گرفت وسردار شریفی اذعان داشتند که از طرف سپاه مشکلی در حل این ماده نیست بلکه متن ماده وموارد مطروحه درآن هست که دست سپاه را میبندد ودر صورتی که نمایندگان مجلس شورای اسلامی تغییراتی در ماده مذکور انجام بدهند اعمال این ماده برای ما راحت خواهد بود و مشکلی در اجرای آن نداریم .

ایشان گفتند که سردار کریمی راه حلی برای اجرایی شدن این ماده بیان داشتند که ایراداتی بر این طرح گرفته شد که مورد قبول سردار نیز واقع گردید.

ازطرح مورد نظر سردار شریفی چنین استنباط میشود که :

تمامی آزادگان بسیجی وسرباز سپاه بعداز بررسی پرونده ها ودرجه بندی نظامی این عزیزان ، دریافت حقوق آنها به سازمان ها وادارات مربوطه محول شود مثلا کسی که در آموزش وپرورش شاغل بوده و یا هست معادل حقوق دریافتی با تغییرات اندک  دو تا حقوق دریافت نماید (با یک فیش دوتا حقوق ) وافراد حالت اشتغال بنیاد شهید نیز به همین منوال از بنیاد شهید دریافت نمایند که بنا به اظهار سردار شریفی صحبتهای اولیه نیز با ادارات وسازمانهای مختلف صورت گرفته است؛ ولی بنا به گفته های آقای فرخ سهراب ایراداتی به این طرح گرفته شد ازجمله عدم بهرمندی این عزیزان از امتیازات بیمه ای و دیگرخدمات معمول که بقیه افراد تحت پوشش از آن بهرمند هستند، که این ایراد منطقی مورد قبول سردار شریفی نیز واقع گردید ولی در نهایت جلسه مقررشد که در آینده جلسه ی دیگری در این خصوص تشکیل شود .

 


موضوعات مرتبط: ماده 13 و 190، دانستنی ها، آزادگان
[ یکشنبه ۲۷ مهر۱۳۹۳ ] [ ۲۱:۲۸ بعد از ظهر ] [ مدیر وبلاگ ]
 

بزودی همایش بزرگ آزادگان در باره ماده 190 در تهران سالن موزه شهدای بنیاد شهید

چرا اجرایی نمیشود ماده

                                        61.gif  70.gif  62.gif

بزودی از طرف فعالان آزادگان همایش بزرگی تحت عنوان " ماده 190 چرا اجرا نمی شود؟ "در سالن موزه شهدای بنیاد شهید در تهران برگزار خواهد شد اگر بنیاد شهید به آزادگان این سالن را ندهد در جای دیگری این همایش برگزار خواهد شد تا عدم اجرایی نشدن ماده 190 مورد بررسی قرار گیرد و اگر کوتاهی از جانب بنیاد باشد باید بنیاد وارد عمل شود و تسریع کند و اگر از سپاه باشد هم باید جوابگو باشند.

انشالله کارگروه بتواند دراین همایش سروران گرامی.

حجت اسلام ابوترابی.

حجت اسلام شهیدی.

سرداردقیقی.

سردارشریفی.

سردارانصاری.

ونمایندگان آزاده درمجلس را دعوت کنیم.

 
 نقل از دیبا نیوز

موضوعات مرتبط: ماده 13 و 190، دانستنی ها، مناسبت، جانبازان، آزادگان
[ دوشنبه ۷ مهر۱۳۹۳ ] [ ۲۳:۱۲ بعد از ظهر ] [ مدیر وبلاگ ]
 

برگرفته از بخش نظرات

 


موضوعات مرتبط: خاطره و یاد یاران، ماده 13 و 190، دانستنی ها، مناسبت، آزادگان
[ جمعه ۴ مهر۱۳۹۳ ] [ ۱۷:۴۸ بعد از ظهر ] [ مدیر وبلاگ ]

خبر فوری

 

بالاخره سیزده بدر شد!!!!

 

طبق اخبارواصله موثق ازطرف  آزادگان عزیزتبریزی وپیامک بانکی از طرف بانک دی معوقات به حساب دوستان واریز شد..

 

مبارک همه عزیزان


موضوعات مرتبط: ماده 13 و 190، دانستنی ها، مناسبت، آزادگان، تبریک
[ سه شنبه ۱ مهر۱۳۹۳ ] [ ۱۶:۳۶ بعد از ظهر ] [ مدیر وبلاگ ]
بازهم تکذیب خبر کذب محض اخیر یکی از وبلاگها که دیبا نیوزتکذیبیه آن را منتشر کرد
 
 
تکذیبیه آقای هادیپور
 

روزهای مخوف اسارت روز شهادت شهیدان غریب بودفوری:قتل دو جوان به ضرب گلوله در دزفول

 برابر اعلام حاج حسین هادیپور عضو کارگروه            ارسال خبر ساعت 10 صبح پنجشنبه 

 جناب حاج آقا شهیدی رئیس بنیاد شهید که برای شرکت در همایش ایثارگران وارد شهرستان آستانه اشرفیه شدند اعلام کردند  انشالله سعی می شود تا 31 شهریور پرداخت شود و از آقای سیف درخواست بودجه را کردیم . جای نگرانی نیست و اعتبار در بانک مرکزی خوابیده استکه نیروگاه دماوند به مبلغ 7000ملیارد تومان هنوز فروخته نشده و اگر فروخته شود  این مبلغ تنها به  ایثارگران اعم از  خانواده شهدا- جانبازان تعلق خواهد گرفت و آزادگان دریافت نخواهند کرد.  -آزادگان نیوز

...................................................................................................................................

آزادگان دریافت نخواهند کرد.

تکذیبیه آقای هادیپور

درطی تماس تلفنی با آقای هادیپورفرمودند بنده چنین صحبتی نکردم که این سهام فقط تعلق به خانوادهای شهدا وجانبازان دارد من گفتم با آقای شهیدی صحبت کردم وازایشان پرسیدم آیا سهام دماوند به مبلغ 7000میلیارد فروخته شده یانه وایشان فرمودند این مبلغ راتگذیب میکنم دوستان دراین امور دارند فعالیت وتلاش میکنند. انشالله اکر فروخته شود مربوط به پرداخت مطالبات کلیه ایثاگران میباشد.درخصوص دماوند.آزادگان عزیز توجه داشته باشید این مطالبات با ماده 13فرق دارد. ماده 13انشالله  به گفته آقای شهیدی در مراسم آستانه اشرفیه گفتند درچند روزآینده پرداخت خواهد شد.

.................................................................................

ضمنا آزادگان توجه داشته باشند درپست اول آزادگان نیوز نوشته است آزادگان تهرانی اس ام اس دادند روز16شهریور تجمع جلوی بنیاد بابت ماده13.. آقایان به شما تذکر میدهم ازآزادگان تهرانی سو استفاده نکنید هیچ اس ام اس ازطرف آزادگان تهرانی نبوده ونخواهد بود .چه دلیلی دارد وقتی که آقای شهیدی اعلام کرد معوقات تا آخر شهریور پرداخت میشود اس ام اس تجمع بدهند.بله اگرندادند آن موقع ......

آقایان به اصطلاع وبلاگنویس ازشما خواهش میکنم تمنا میکنم با کارهای

نسنجیده تیشه به ریشه آزادگان نزنید.


موضوعات مرتبط: ماده 13 و 190، دانستنی ها، مناسبت، آزادگان
[ جمعه ۱۴ شهریور۱۳۹۳ ] [ ۳:۴۲ قبل از ظهر ] [ مدیر وبلاگ ]
 

 حجت الاسلام شهیدی :

 پرداخت مطالبات ایثارگران از ۳۱ شهریور ماه

نماینده ولی فقیه ، معاون رییس جمهور و ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران با تاکید به اینکه خود را خادم ایثارگران دانسته و این را افتخاری در زندگی خود می داند، گفت: برای تامین نقدینگی لازم در زمینه پرداخت مطالبات ایثارگران علاوه بر مشغله کاری و مشکلات متعدد مالی بنیاد، اقداماتی انجام شده که ان شالله از پایان تابستان یعنی روز ۳۱ شهریور اقدام به پرداخت این مطالبات خواهیم کرد.
حجت الاسلام شهیدی گفت: در این زمینه اولویت ما پرداخت معوقات و مطالبات آزادگان سرافراز می باشد که مقداری از نقدینگی در این زمینه تامین شده ودر پی مابقی منابع هستیم واگرمشکلی ایجاد شود برای اینکه شرمنده خانواده های شهدا وایثارگران نشویم برای مابقی مبالغ قصدمان این است از محل وام و تسهیلات بانکی اخذ شده توسط بنیاد بتوانیم کلیه مطالبات جامعه ایثارگری از بنیاد را در کمترین زمان ممکن پرداخت نماییم.
وی گفت: به خوبی واقفیم در مدیریت گذشته اگرچه نبود نقدینگی مانع از پرداخت به موقع معوقات و مطالبات برای این عزیزان شده است .واگر با توجه به رشد شدید تورم در چند سال اخیر،این مبلغ در موعد خود پرداخت می شد میتوانست بخشی از نیازهای زندگی این عزیزان را فراهم نموده و مشکل گشا باشد. این در حالیست که مبلغ همان میزان اعلام شده قبلی است اما تورم افزایش داشته و بنابراین ارزش این پرداختی ها کم شده است که در این زمینه جز ابراز شرمندگی و عذر خواهی از این عزیزان هیچ کار دیگری نمی توان انجام داد.
ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به تاکید ریاست جمهوری مبنی بررسیدگی به امور ایثارگران گفت: یکی از دغدغه های دولت تدبیر وامید پرداخت همین مطالبات ایثارگران است وانشالله همه این مطالبات با این عزیزان تسویه خواهد شد.

برداشت از شهید نیوز


موضوعات مرتبط: ماده 13 و 190، دانستنی ها، مناسبت، آزادگان
[ سه شنبه ۱۱ شهریور۱۳۹۳ ] [ ۱۵:۵ بعد از ظهر ] [ مدیر وبلاگ ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
یادش بخیر...

اماکن دیدنی تبریز
امکانات وب


تاریخ روز
دعای عظم البلا